Notify (7.x-1.4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ
