Notify (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: updated
os: сног

en: Settings
os: Амонæнтæ
