Notify (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
