Notify (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: 1 new comment | @count new comments
ur[0]: ۱ نیا تبصرہ
ur[1]: @count نئے تبصرے
