Notify (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Updated
da: Opdateret

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Mail
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Never
da: Aldrig

en: Comment
da: Kommentar

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Users
da: Brugere

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Defaults
da: Standarder

en: New comments
da: Nye kommentarer

en: New content
da: Nyt indhold

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: 1 new comment | @count new comments
da[0]: 1 ny kommentar
da[1]: @count nye kommentarer

en: 1 user | @count users
da[0]: 1 bruger
da[1]: @count brugere

en: 1 new post | @count new posts
da[0]: 1 nyt indlæg
da[1]: @count nye indlæg

en: About
da: Om

en: Notify
da: Informer

en: Title only
da: Kun titel

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Queue
da: Kø

en: Uses
da: Bruger

en: notification | notifications
da[0]: meddelelse
da[1]: meddelelser

en: Receive e-mail notifications
da: Modtag e-mail-notifikationer

en: Nothing
da: Intet
