Notify (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Settings
et: Seaded

en: Updated
et: Uuendatud

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Comment
et: Kommentaar

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Users
et: Kasutajad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New content
et: Uus sisu

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: 1 new comment | @count new comments
et[0]: 1 uus kommentaar
et[1]: @count uut kommentaari

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: 1 new post | @count new posts
et[0]: 1 uus postitus
et[1]: @count uut postitust

en: About
et: Programmist

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Uses
et: Kasutab

en: Receive e-mail notifications
et: Teadete saamine meiliga

en: Nothing
et: Mitte midagi
