Notify (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: E-mail address
de: E-Mail-Adrässe

en: Receive e-mail notifications
de: E-Mail-Benachrichtigunge übercho
