Notify (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: updated
hy: թարմացում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: 1 new comment | @count new comments
hy[0]: @count նոր մեկնաբանություն

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Nothing
hy: Ոչինչ
