Notify (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Comment
mg: Heviteny
