Notify (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: updated
ast: anováu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Comment
ast: Comentariu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Users
ast: Usuarios

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Receive e-mail notifications
ast: Recibir avisos per corréu-e
