Notify (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: updated
he: עודכן

en: Settings
he: הגדרות

en: Updated
he: עודכן

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Never
he: אף פעם

en: Comment
he: תגובה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Users
he: חברי האתר

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Failed attempts
he: נסיונות שכשלו

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: 1 new comment | @count new comments
he[0]: תגובה חדשה אחת
he[1]: @count תגובות חדשות

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: About
he: אודות

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Queue
he: תור

en: Uses
he: שימושים

en: Receive e-mail notifications
he: קבל התראות דואר אלקטרוני

en: Nothing
he: ללא
