Notify (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: All
pa: ਸਭ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
