Notify (7.x-1.6) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: All
si: සියල්ල

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
