Notify (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: Settings
gl: Axustes

en: Updated
gl: Actualizado

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Never
gl: Nunca

en: Comment
gl: Comentario

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Users
gl: Usuarios

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: New comments
gl: Novos comentarios

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: 1 new comment | @count new comments
gl[0]: 1 comentario novo
gl[1]: %count comentarios novos

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: About
gl: Información

en: Title only
gl: Só título

en: Queue
gl: Cola

en: Uses
gl: Usos

en: Receive e-mail notifications
gl: Recibir avisos por correo electrónico

en: Nothing
gl: Nada
