Notify (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: All
gu: બધા

en: Never
gu: કદી નહી

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: New comments
gu: નવી ટિપ્પણીઓ

en: About
gu: વિશે

en: Title only
gu: માત્ર શીર્ષક

en: Uses
gu: ઉપયોગો
