Notify (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: updated
it: aggiornato

en: created
it: Creato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Updated
it: Aggiornato

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Never
it: Mai

en: Comment
it: Commento

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Users
it: Utenti

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: New comments
it: Nuovi commenti

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti

en: 1 new comment | @count new comments
it[0]: 1 nuovo commento
it[1]: @count nuovi commenti

en: 1 user | @count users
it[0]: 1 utente
it[1]: @count utenti

en: 1 new post | @count new posts
it[0]: 1 nuovo post
it[1]: @count nuovi post

en: About
it: Informazioni

en: Title only
it: Solo il titolo

en: Notification settings
it: Impostazioni notifiche

en: Uses
it: Usa

en: Receive e-mail notifications
it: Ricevi le notifiche per e-mail

en: Nothing
it: Niente
