Notify (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Updated
fa: به‌روز

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Comment
fa: نظر

en: Users
fa: کاربران

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Cron
fa: کرون

en: New comments
fa: نظر‌یات جدید

en: About
fa: درباره

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Nothing
fa: هیچ
