Notify (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: updated
sk: aktualizované

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Never
sk: Nikdy

en: Comment
sk: Komentár

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Users
sk: Používatelia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: 1 new comment | @count new comments
sk[0]: 1 nový komentár
sk[1]: @count nové komentáre
sk[2]: @count nových komentárov

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: E-mail notification settings
sk: Nastavenia e-mailovej notifikácie

en: About
sk: Informácie o

en: Title only
sk: Iba názov

en: This is an automatic e-mail from !sitename.
sk: Toto je automatický email zo stránky !sitename.

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Queue
sk: Rad

en: Uses
sk: Používa

en: Receive e-mail notifications
sk: Dostávať e-mailové upozornenia

en: Nothing
sk: Nič
