Notify (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: updated
bg: Актуализирано

en: Settings
bg: Настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Never
bg: Никога

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Users
bg: Потребители

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: 1 new comment | @count new comments
bg[0]: 1 нов коментар
bg[1]: @count нови коментара

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
