Notify (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Comments
ro: Comentarii

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: Settings
ro: Setări

en: Updated
ro: Actualizat

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Never
ro: Niciodată

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Users
ro: Utilizatori

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Defaults
ro: Implicite

en: New comments
ro: Comentarii noi

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: 1 new comment | @count new comments
ro[0]: 1 comentariu nou
ro[1]: @count comentarii noi
ro[2]: @count de comentarii noi

en: Skip
ro: Sari peste

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: 1 new post | @count new posts
ro[0]: o postare nouă
ro[1]: @count postări noi

en: About
ro: Despre

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Receive e-mail notifications
ro: Primire notificări pe e-mail

en: Nothing
ro: Nimic
