Notify (7.x-1.8) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: About
se: Birra
