Notify (7.x-1.8) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
