Notify (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: New comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: 1 new comment | @count new comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་@count

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
