Notify (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Comments
is: Ummæli

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: Settings
is: Stillingar

en: Updated
is: Uppfært

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Never
is: Aldrei

en: E-mail address
is: Netfang

en: Users
is: Notendur

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: New comments
is: Ný ummæli

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: 1 new comment | @count new comments
is[0]: 1 ný ummæli
is[1]: @count ný ummæli

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur

en: About
is: Um
