Notify (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Never
lt: Niekada

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Users
lt: Nariai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Defaults
lt: Numatyta

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count naujų komentarų

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: E-mail notification settings
lt: El. pašto įspėjimo nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Notify
lt: Įspėti

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Uses
lt: Naudoja

en: Receive e-mail notifications
lt: Gauti el. pašto pranešimus

en: Nothing
lt: Nieko
