Notify (7.x-1.8) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: Settings
mr: संरचना

en: Updated
mr: सुधारित

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Never
mr: कधीही नाही

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया

en: 1 new comment | @count new comments
mr[0]: १ नवीन प्रतिक्रिया
mr[1]: @count नवीन प्रतिक्रिया
