Notify (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Receive e-mail notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက် လက်ခံရရှိခြင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
