Notify (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: updated
sq: u përditësua

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Users
sq: Përdorues

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente

en: 1 new comment | @count new comments
sq[0]: 1 koment i ri
sq[1]: @count komente të rinj

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: About
sq: Informacione
