Notify 404 (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: To
ca: Per

en: Volume
ca: Volum

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
