Notify 404 (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: To
cs: Komu

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.
