Notify 404 (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: To
es: Para

en: Volume
es: Volumen

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Email Settings
es: Configuración de correo electrónico
