Notify 404 (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: To
et: Kellele

en: Volume
et: Maht

en: Frequency
et: Sagedus

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Email Settings
et: E-posti sätted
