Notify 404 (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: To
eu: Nori

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.
