Notify 404 (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: To
pl: Do

en: Volume
pl: Głośność

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail
