Notify 404 (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: To
pt: Para

en: Frequency
pt: Frequência

en: Your message has been sent.
pt: Sua mensagem foi enviada.

en: Email Settings
pt: Definições de e-mail
