Notify 404 (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: To
vi: Đến

en: Volume
vi: Thể tích

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Email Settings
vi: Thiết lập thư
