Notify 404 (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: To
de: An

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: Email Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Available Tokens
de: Verfügbare Ersetzungsmuster
