Notify 404 (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: To
fr: À

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Email Settings
fr: Paramètres des courriels

en: Available Tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Count:
fr: Total :
