Notify 404 (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: To
hu: Hova

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Email Settings
hu: Email beállítások

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek
