Notify 404 (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: To
kn: ಗೆ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)
