Notify 404 (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: To
sv: Till

en: Volume
sv: Volym

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.
