Notify 404 (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: To
uk: До

en: Volume
uk: Об'єм

en: Frequency
uk: Частота

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Count:
uk: Кількість:
