Notify 404 (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: To
da: Til

en: Volume
da: Mængde

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL
