Notify 404 (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: To
fa: به

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی
