Notify 404 (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset
