Notify 404 (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: To
it: A

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione
