Notify 404 (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: To
ja: 宛先

en: Volume
ja: ボリューム

en: Frequency
ja: 周期的

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Email Settings
ja: メールの設定

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン
