Notify 404 (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: To
nl: Naar

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Count:
nl: Geteld
