Notify 404 (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: To
ro: Către

en: Volume
ro: Volum

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.
