Notify 404 (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: To
ru: Кому

en: Volume
ru: Объем

en: Frequency
ru: Частота

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены
